3 Aralık 2015 Perşembe

Rituel de Beaute Burun Bandı 

Bugün sizlere meşhur Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun bandından bahsedeceğim

Siyah nokta problemim oldukça fazla.Birçok markanın maskelerini,sabunlarını,toniklerini denedim ama tam temizlemiyorlardı maalesef.

Bir arkadaşım seneler önce Bim'e Kore kozmetik ürünleri gelmiş bir bak istersen demişti ben de bunu görüp denemek istemiştim.Evet bir Kore markası,hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka ve fiyatı 3-4 TL civarı :)

Denediğimde çok çok sevdim.Gerçekten burnun üzerini tertemiz yapıyor.Kullandığım en iyi burun maskesi ve işini çok çok iyi yapıyor.

Paketin içerisinde 6 tane ürün var.

Burnunuzun üzerini ıslatıp maskeyi uygulayıp 10-15 dk bekliyorsunuz.Daha sonra ben bandı yukarıya doğru çıkarıyorum daha iyi temizlenir diye.Sonra burnumu sadece suyla yıkayıp havluyla peeling yapar gibi kuruluyorum.

Ben çok düzenli kullanmıyorum ama haftada 1-2 kere kullanılarak güzel bir sonuç alınabilir.Ben az yapmama rağmen burnumun siyah nokta ve kirlerden arındığını farkettim.(İğrenç görüntü için özür dilerim :D ) 2 yorum:

  1. bi kere gratisten almıştım burun bandı ama bunu şuan ilk defa görüyorum en yakın zamanda bime gitmem lazım o zaman :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kesinlikle denemelisin ;) zaten sonra başka markaları beğenmeyeceksin ^^

      Sil

Tasarım : Merve Canbaz