22 Kasım 2016 Salı

Finlandiya'dan Mektup


Aslında bu mektup geleli neredeyse yıl olacak ama diğer yazılardan sırası ancak bugüne geldi.Bu Finlandiyalı mektup arkadaşımı çok seviyorum.Yani bir okul arkadaşı,mahalle arkadaşı olsak herhalde çok yakın arkadaşlar olurduk.O da beni çok seviyor.Bu sevgisinin nedenlerinden biri Türkiye'yi seviyor olması ve buraya 4 kez gelmiş :) Her mektubunu gülümseyerek okuduğum bir arkadaşım yani.


2016'nın ocak ayında bana bir mektup yazmıştı.Yine çok şeker ve güzel bir mektuptu.Bir de kartpostal koymuş her zamanki gibi ama kartpostallarım karıştığı için aşağıdaki kartpostal bu mektuba mı ait bilemiyorum ama öyle tahmin ediyorum.Kuultokuva markasına ait Suomi Finland resimli bir kartpostal.Daha önce bir Kartpostal Koleksiyonum yazısı yazmıştım.Oradan daha detaylı bakabilirsiniz :)

Biraz geç oldu ama kendisine buradan teşekkür ediyorum :) Kiitos! :)

3 yorum:

 1. Merhaba, yeni kesfettim blogunuzu, mektup olayi da cok minnos olmus:) teknolojik cagda mektuplasmak bence ayricalik:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Umarım beğenmişsinizdir blogumu ;) Evet mektuplaşmak çok daha güzel oluyor :)

   Sil
 2. Merhaba, yeni kesfettim blogunuzu, mektup olayi da cok minnos olmus:) teknolojik cagda mektuplasmak bence ayricalik:)

  YanıtlaSil

Tasarım : Merve Canbaz