15 Mart 2017 Çarşamba

Kbeauty Watsons'ta! : Holika Holika'dan Alınabilecek 6 Ürün
Merhabalar ~

Dünkü yazımda Watsons'a artık Kore kozmetik ürünlerinin geldiğini yazmıştım.Hatta Peripera'dan 5 ürün tavsiyesinde bulundum.Bugünkü yazımda ise Watsons'a gelen bir diğer marka olan Holika Holika'dan satın alabileceğiniz 6 ürün tavsiye edeceğim.Aslında 5 ürün tavsiye edecektim ama hiçbir ürünü eleyemedim :D 

Bu arada Holika Holika ayrı bir mağaza olarak da Türkiye'de satış yapmakta.


İlk olarak değişik bir ürün tavsiye etmek istiyorum.Ben de henüz denemedim ama denemek istiyorum bu ürünü.Face 2 Change Liquid Roller BB.Roller şeklinde başlığı olan bir BB krem.Çok değişik,daha önce böyle bir ürün denemedim.Ama güzel olduğunu tahmin ediyorum.


Yıllar önce Gratis'in daha bu kadar mağazası yokken Gratis'e cupcake lipbalmları getirmişti.Ben de kime söyleyeyim de alsın veya nereden alayım derken ürün gitti.Tahminim o da Holika Holika'ydı ama emin değilim.Neyse sonuç olarak artık Holika Holika'dan bu şirin lipbalmları rahatlıkla alabiliriz.


Cushion almak istiyorsanız bence ilk önce bu şirin olanı deneyin.Dodo Cat Cushion'ın hem içi hem de dışı çok şeker.


Kore göz kalemlerini çok beğeniyorum.Holika Holika'nın da bu ışıltılı Jewel Light serisini hem tavsiye ediyor hem de ben de denemek istiyorum.


Geçtiğimiz günlerde de yazısını yazdığım ve benim çok beğendiğim Magic Pole rimelleri de tavsiye ediyorum.


Bir de bu şirin görünümlü yumurta sabunlar.Hem gözeneklere iyi geliyor diye biliyorum hem de çok şekerler.

Evet Holika Holika'dan tavsiye etmek istediğim ürünler bunlardı.Sizin aralarında denedikleriniz veya denemek istedikleriniz var mı?

2 yorum:

  1. rimeli denemek istiyorum.. ama henüz göremedim hiç bir yerde..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Holika holika nın kendi sitesinde vardı :)

      Sil

Tasarım : Merve Canbaz