Catrice HD Liquid Coverage Foundation / Fondöten

by - 20:14:00


Serum şeklindeki fondötenler hep ilgimi çekmiştir ve merak etmişimdir.Catrice markasının da bu serum şeklindeki fondöteni hakkında baya olumlu yorum gelince denemek istedim fakat benim istediğim renk bir türlü stokta olmuyordu.Eveshop'ta nihayet buldum ve hemen indirimde kaptım.
Hafif yapılı ve yağsız formülü ikinci bir cilt katmanına sahipmişsiniz hissi verir.Maske kadar ağır olmayan tam kapatıcılık vaad ediyor ve bunu kendi cildinizmiş gibi hissettiriyor.Kameraya hazır yüksek çözünürlük görüntüsü sağlar.Dermatolojik olarak test edilmiştir.

24 saate kadar dayanıklı.Matlaştırıyor.İkinci cilt hissi vaad ediyor.


Ürün hafif yapılı ama bir o kadar da kapatıcılığı yüksek.Hatta kapatıcılığa ihtiyaç duymuyor cildiniz bu fondötenden sonra.Ufacık bir ürün bile cilde yetiyor.


Mat bitişli,kuru ciltler için çok uygun değil.Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.Gözenek görünümünü azaltıyor.

Uzun süre dayanıklı.

010 Light Beige rengini aldım.Tam ten rengime uyumlu bir ton.


Uzun zamandır bu kadar iyi bir fondötenle karşılaşmamıştım.Çok memnun kaldım.Adı üzerinde HD bir fondöten.Ciltte harika duruyor.Bu ürünü Eveshop'tan satın alabilirsiniz.


You May Also Like

2 yorum

  1. Açıkçası Catrice ürünlerini ben de başarılı buluyorum. Ben de contour paletini kullanmıştım. Bu paletle Catrice markasına güven oluştu.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Süper bir marka hem de uygun fiyatlı çıkardığı her ürün başarılı diyebilirim :)

      Sil